O firmie - Moker

O firmie

Istniejemy od 1993 r. i od samego początku zajmowaliśmy się branżą pościelową. Zaczynaliśmy od chałupniczego szycia pościeli. Zbierając doświadczenia i rozpoznając zapotrzebowanie klientów, poszerzyliśmy asortyment i udoskonaliliśmy technologie. Obecnie mamy swój obiekt w Czańcu, gdzie mieści się szwalnia, wydział obróbki włókna oraz hurtownia naszych wyrobów.

Naszą dewizą jest wyrób najwyższej jakości artykułów pościelowych.

“Każdy z nas jest inny, dlatego szyjemy pod indywidualne zamówienia”

Firma “MOKER” oferuje szeroką gamę kołder o wypełnieniu naturalnym lub syntetycznym czyli antyalergicznym w poszyciu z tkanin najwyższej jakości. Takie kołdry o cechach antyalergicznych w dobie nowoczesności gdy do chorób cywilizacyjnych dołączają alergie, które dotyczą dzieci i dorosłych, są coraz popularniejsze, a przede wszystkim ułatwiają normalne funkcjonowanie.

Oferujemy również pościele z różnego rodzaju tkanin, dopasowane do każdej sypialni. Starając się jak najlepiej dopasować do potrzeb klientów, zawsze jednak pamiętamy aby nasze produkty były najwyższej jakości. Wychodząc naprzeciw coraz to wyższym wymaganiom naszych klientów, ciągle poszerzamy naszą ofertę handlową. Jest to możliwe dzięki ciągłemu rozwojowi, który prowadzimy zarówno na płaszczyźnie badań zapotrzebowań klientów, jak również technologii produkcji.

“MOKER” Sp.z o.o. jest to firma polska bez kapitału zagranicznego.

Firma “MOKER” oferuje swoje wyroby zapewniając:

profesjonalne doradztwo
najwyższą jakość
dopasowanie produktów do indywidualnych potrzeb
własny transport
kompetentną i miłą obsługę
atrakcyjne warunki współpracy dla stałych klientów

Firma “MOKER” Sp.z o.o. realizuje projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013;

Tytuł Projektu: Rozwój i wzrost konkurencyjności firmy Moker poprzez zakup maszyn do uruchomienia produkcji nowoczesnych artykułów tekstylnych .

Wartość projektu: 782326,07zł, wartość dofinansowania: 384686,41zł

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.silesia-region.pl

Zobacz nasze referencje

Scroll Up