Co na zimną jesień? Poznaj top propozycje sklepu z pościelą cz.2

Co na zimną jesień? Poznaj top propozycje sklepu z pościelą cz.2

Wracamy do świata ciepłych pościeli oraz koców idealnych na jesienną porę. Ostatnio przyjrzeliśmy się bliżej miękkim, domowym pantoflom i specjalnym pościelom. Dziś wracamy do tematu i przedstawiamy kolejne propozycje na dłuższe, chłodne popołudnia – wszystkie dostępne w sklepie z pościelą Moker.

 

Kołdra wełniana w sklepie z pościelą

Są takie kołdry, przy których nie ma mowy, żebyśmy choć trochę zmarzli. Taki właśnie jest model wełniany Skarb Beskidów, idealny zarówno na zimę, jak i jesienny okres przejściowy. Co jest w nim tak wyjątkowego? Przede wszystkim Skarb Beskidów uszyto z najwyższej jakości materiałów, a wypełniono naturalną wełną.

O wyjątkowych właściwościach tego materiału nie trzeba nikomu przypominać, nie zaszkodzi jednak wspomnieć, jakie korzyści może nam dać. Przede wszystkim, wełniana kołdra wpływa na nas kojąco i relaksująco, przez co zapewnia idealne warunki do wypoczynku. Tę właściwość docenią zwłaszcza osoby, które w zimniejsze miesiące potrzebują kilku nakryć, aby w ogóle poczuć jakieś ciepło. Wełniana kołdra eliminuje ten problem całkowicie – pod jej przykryciem mamy bowiem gwarancję optymalnej temperatury, a to wszystko przy zachowaniu pewnej lekkości.

Co więcej, model Skarb Beskidów to produkt rehabilitacyjny. Dzięki wypełnieniu z owczej wełny pomaga łagodzić skutki schorzeń takich jak: urazy, stany zapalne, problemy reumatyczne i te związane z układem moczowym. Stanowi także świetny element uzupełniający przy terapii łagodzenia skutków zwyrodnieniowych.
Gdzie kupimy taką kołdrę? W pierwszej kolejności szukajmy sprawdzonych sklepów z pościelą lub punktów producenckich, nie zaszkodzi też sprawdzić oferty sklepów internetowych, np. Moker.

 

Kołdra puchowa – klasyczny model

Niezastąpiony klasyk na zimniejszy wieczór? Oczywiście kołdra puchowa ze sprawdzonego sklepu z pościelą! Model wypełniony pierzem wykonany jest metodą przepikowania, a zastosowany ciepły szef zapewnia ciepło w każdym centymetrze (nawet na zaszyciach) i eliminuje przesypywanie się, przez co całość równo się układa. Efekt to doskonała izolacja nawet pomimo kilkunastu lat intensywnego użytkowania.

Na uwagę zasługuje także trwałość. Współczesne kołdry puchowe od sprawdzonego producenta wypełnione są najwyższej jakości puchem gęsim, gwarantującym długą żywotność produktu. Takie rozwiązanie oznacza jedno: cieszymy się wytrzymałością, a to wszystko przy minimum zabiegów pielęgnacyjnych.

Komentowanie wyłączone.

Scroll Up