Pościel do hotelu. Poznaj najpopularniejsze mity - Moker

Pościel do hotelu. Poznaj najpopularniejsze mity

Wybierasz się na wakacje, do SPA, a może przed Tobą noc w hostelu? Na to, żeby pobyt w nowym miejscu przebiegał w miłej i spokojnej atmosferze, składa się wiele czynników. Jednym z nich jest na pewno wystrój oraz czystość pomieszczenia, w tym także jakość przeznaczonej do hotelu pościeli. Dziś rozprawimy się z kilkoma mitami na temat konfekcji hotelowej.

 

MIT: Pościel do hotelu niczym nie różni się od tej zwykłej, domowej

FAKT: Pościel do hotelu nie różni się aż tak bardzo od tej, jakiej używamy na co dzień w domach. Natomiast warto wspomnieć, że zazwyczaj wykonuje się ją z materiału, który z jednej strony jest niezwykle wytrzymały, a z drugiej miły w dotyku nawet pomimo prania w mocnych detergentach. Z tego właśnie powodu do hoteli najczęściej wybiera się pościel uszytą z adamaszku, o którego właściwościach wspominaliśmy już w poprzednich artykułach.Materiał tego typu stosowany w hotelach wyróżnia się najwyższą gramaturą 155 gr/m2 – dobieraną pod kątem wygody klienta – oraz splotem satynowym, odpowiedzialnym za to, że całość jest wytrzymała i delikatna jednocześnie.

Adamaszek to doskonały wybór do każdego miejsca, gdzie zależy nam na duecie elegancji i wysokiej funkcjonalności. W tej roli świetnie sprawdzi się model Moker .

 

MIT: Pościel do hotelu musi być biała

FAKT: Biel to najczęstszy wybór do hoteli z wielu powodów. Przede wszystkim, jest to kolor elegancki i ponadczasowy. Bardzo ważnym aspektem jest także… czystość. Jasne kolory kojarzą nam się bowiem z dbałością i wysokim standardem – a to przez fakt, że widać na nich wszelkie, nawet najmniejsze zabrudzenia, więc aby zachwycały, muszą być prane jak najczęściej. Nie oznacza to jednak, że pościel do hotelu koniecznie musi być biała. Zdarzają się konfekcję kolorystycznie dopasowane do wystroju wnętrza, coraz popularniejsze są także pościele utrzymane w beżowej, wrzosowej lub błękitnej kolorystyce.

 

MIT: W hotelach nie korzysta się z kołder antyalergicznych

FAKT: W większości hoteli i pensjonatów stosowane są uszyte bezpośrednio u producentów pościeli kołdry antyalergiczne. Szukasz modelu idealnego do swojego obiektu? Sprawdź propozycje od Moker

Komentowanie wyłączone.

Scroll Up