Ręczniki idealne na plaże. Znajdź je razem z producentem pościeli

Ręczniki idealne na plaże. Znajdź je razem z producentem pościeli

Lato to czas wypoczynku i beztroskiego wylegiwania się na plażach. A wiadomo – jak pobyt nad morzem czy jeziorem, to i ręczniki lub koce idealne właśnie do tej formy relaksu. Przed Tobą sierpniowy wyjazd, a może wrześniowy urlop? Razem z producentem pościeli Moker sprawdź, jak wybrać ręcznik idealny!

 

Oryginalność, ale i jakość

Ręcznik plażowy, który zachwyca przyciągającym wzrok etnicznym wzorem? A może model o półokrągłym kształcie, przypominający indiańską tkaninę? Czemu nie! W sklepach Moker, który jest producentem pościeli, znajdziesz obie te opcje – i to w różnych wariantach kolorystycznych. To jednak nie jedyne zalety tych ręczników. Produkt zaskakuje także wysoką jakości i chłonnością, którą z kolei zawdzięcza 90% zawartości mikrofibry. Nie sposób nie wspomnieć także o uniwersalności – model można bowiem stosować i w roli ręcznika, i koca.

 

Zwróć uwagę na gramaturę

Wyjątkowy design to jednak nie wszystko. Wybierając ręczniki, kierujmy się przede wszystkim jakością wykonania oraz gramaturą materiału, a dopiero w drugiej kolejności wzornictwem czy kolorem. I tak, jeśli widzimy, że wybrany przez nas produkt wyróżnia się gramaturą na poziomie 500g/m2, to ze spokojem decydujmy się na zakup – będziemy mieć bowiem gwarancję, że model zapewni nam chłonność, puszystość i trwałość na najwyższym poziomie.
Zwróćmy również uwagę na materiał, z jakiego wykonano ręcznik. Naszą uwagę powinny w pierwszej kolejności przyciągać modele z naturalnej bawełny.
Porada od producenta pościeli: Chcesz, aby Twoje ręczniki na długo zachowały miękkość? Jeśli tak, to po pierwszym praniu podwójne wypłukaj ręcznik w wodzie z odrobiną sody.

 

Parametry, na które musisz zwrócić uwagę – według producenta pościeli

Kupując ręcznik nie zaszkodzi też „zważyć” go w dłoni. Dobry jakościowo produkt będzie grubszy i mięsisty, co jest bardzo ważne z punktu codziennego użytkowania – zyskujemy bowiem gwarancję, że po jakimś czasie nie stanie się cienkim, prześwitującym kawałkiem materiału. Aby więc uniknąć takiego rozczarowania, nie kupujmy ręczników charakteryzujących się luźniejszym splotem.

Komentowanie wyłączone.

Scroll Up